Czy warto gonić za modą?

Modowe trendy zmieniają się z sezonu na sezon, choć niektóre z nich są w stanie przetrwać dłużej i zagościć w szafach wielu z nas. Nie musimy jednak być ich niewolnicami i całkowicie zmieniać swoją garderobę każdej zimy, lata, wiosny i jesieni. Jest to przecież niedorzeczne, szczególnie jeśli nie posiadamy na koncie kilkunastu wolnych tysięcy do wydania na same ubrania. Dlatego też warto jest inwestować większą kwotę pieniędzy w ubrania, akcesoria i dodatki, które są ponadczasowe i nie wyjdą z mody nigdy. Są to ubrania typu basic i powinny znajdować się one w szafie i garderobie każdej i każdego z nas.

Jeżeli pragniemy do naszej szafy wprowadzić trochę szaleństwa i powiewu, śmiało możemy się zainspirować blogerkami modowymi, które są na bieżąco we wszystkich aktualnych trendach i przerabiają część z nich na stylizacje nadające się na polską ulicę. Nie warto jednak ślepo się w nie wpatrywać, gdyż większość dodatków i ubrań dostają one w prezencie od największych światowych marek oraz popularnych sieciówek w ramach reklamy, a ilość posiadanych przez nie rzeczy zdecydowanie przerasta możliwości niemalże każdego człowieka. Nasze szafy nie równają się ani w połowi ich możliwościom, a dysponują one całym pokojem przeznaczonym na buty, torebki i miliony ubrań, które nawet im się już nie mieszczą na półkach.

Jeżeli jednak planujemy sobie zakupić coś naprawdę drogiego i ekskluzywnego, a dodatkowo z logiem bardzo znanej nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie marki i mamy na to zaoszczędzoną odpowiednią ilość pieniędzy droga jest oczywiście otwarta. Warto jest jednak wówczas zainwestować w coś klasycznego, wykonanego z najlepszego jakościowo materiału i najlepiej w stonowanym kolorze, dzięki czemu tą rzecz dopasować będzie można z łatwością do niemalże każdej wybranej przez nas stylizacji. Już po zakupie należy o taką rzecz bardzo dokładnie dbać i ją szanować (szczególnie jeżeli mowa tu o butach lub torebkach) kupując na przykład odpowiednie produkty do ich pielęgnacji i oczyszczania. O pilnowaniu przed ewentualną kradzieżą nie trzeba już dodatkowo wspominać, zdecydowanie w przypadku torebek, które często padają łupem złodziei.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *